Job-in-turkey-blog1

کار در ترکیه

کار در ترکیه:
بسیاری از افرادی که در جستجوی کار در ترکیه هستند شاید نتوانسته باشند اطلاعات دقیقی را در خصوص مهاجرت کاری به ترکیه به دست بیاورند. باید به شما بگوییم که اقتصاد ترکیه را می توان در دنیای حاضر از اقتصادهای موفق دنیا نام برد. اقتصادی بر مبنای صنایع مدرن و بومی. هر روز می توانی شاهد رشد اقتصاد ترکیه باشیم.
در زمینه ی کشاورزی، می توان گفت که تولیدات کشاورزی ترکیه در سال ۲۰۰۵ توانسته است رتبه هفتم جهان را به دست آورده بود. بخش کشاورزی توانسته بود در سال ۲۰۰۶ برای بیش از ۱۱٪ از مردم ترکیه ایجاد اشتغال نماید.
بسیاری از افراد به دلیل موقعیت جغرافیایی کشور ترکیه که به ایران نزدیک است در فکر مهاجرت کاری به ترکیه هستند. از طرف دیگر اقتصاد در حال رشد، هزینه های زندگی پایین، تشابهات فرهنگی، تشابهات دینی توانسته اند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. اگر شما می خواهید جهت کار در ترکیه اقدام نمایید قبل از هر چیزی می بایستی به برخی از سوالات پایین جواب دهید تا دید روشنی را در خصوص مهاجرت کاری در ترکیه به دست بیاورید.

آیا می توانم در ترکیه کار کنم؟
برای اخذ ویزای کار در ترکیه چه کارهایی باید انجام دهم؟
آیا برای پیدا کردن کار در ترکیه باید زبان ترکی بلد باشم؟
آیا می توانیم در جایی استخدام شوم که مرا بیمه کنند؟
حقوق یک تبعه خارجی که در ترکیه کار می کند چیست؟
حداقل درآمد یک کارگر، کارمند در ترکیه چه مقدار است؟
هزینه های زندگی در ترکیه چقدر است؟
و… .

به شما پیشنهاد می کنیم در خصوص سوالات بالا فکر کنید و در مورد آنها اطلاعات کسب نمایید تا بتوانید با دید روشن و مشخصی نسبت به مهاجرت کاری به ترکیه اقدام نمایید.
در زمینه ی صنایع مدرن، اقتصاد ترکیه بیش از پیش توانسته است تا بازارهای جهانی را به خود جذب نماید. اقتصاد ترکیه در زمینه های بانکداری، حمل و نقل و حتی ارتباطات نیز توانسته است جایگاه های مناسبی را به خود جذب نماید.
#کار_در_ترکیه #اقتصاد_ترکیه
#خرید_خانه_آلانیا #خرید_ملک_در_ترکیه #خرید_خانه #اجاره_خانه_ترکیه #اخذ_اقامت_توریستی_ترکیه #اخذ_شهروندی_ترکیه

یک نظر بده